Yorumlar | MARE GARDEN HOTEL | KARAİNCİR - AKYARLAR - BODRUM

YORUMLAR

YORUMLAR

Otelimizde konaklamış misafirlerimizin yorumlarını okuyabilir, siz de otelimiz hakkında fikir,görüş ve önerilerinizi bize ulaştırabilirsiniz.

YORUM BIRAKMAK İSTERMİSİNİZ?

Herşey mükemmeldi temiz odalar temiz deniz

Natali ohannesyan - 18-07-2021

Harika mekan deniz oda personel harika

Natali ohannesyan - 18-07-2021

Öncelikle bize bugüne kadar yaşadığımız en güzel tatili yaşattığınız için teşekkür etmekle başlamak istiyorum. eylül 2020 de yaptığımız konaklamada giriş yaptığımız günden itibaren hiç içimizde şüphe olmadan hijyen açısından rahat ettiğimiz bir tatil oldu. evcil dostumuz mianında çok rahat ettiği mutlu olduğu bir 6 gün oldu. odalar , kahvaltı , yemekler (lezzeti tartışılmaz bile), deniz , ve özellikle hayvan dostu tüm personel ile Ateş hanım sayesinde hiç dönmek istemedik. Huzurlu ve keyifli tatil seçeceği arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. biz seneyede mare garden otelde olacağız.

Pelin & Kubi - 21-09-2020

Akyarlar ve Karaincir bölgesinin tartışmasız en iyi oteli , herşey çok güzeldi.Odaları çok rahat ve temizdi.Beach kısmı ve deniz çok güzeldi.Kahvaltısı ise harikaydı herşey için teşekkürler

Barkın Başeskioğlu - 25-07-2020

Temmuz 2020 de Mare Garden otel de konakladık . Özellikle pandemi dönemine denk geldiği için tatili otelde yapmak konusunda tedirginliklerimiz vardı. Ancak otel ve plaj girişinde yer alan dezenfeksiyon tünelleri, sabah kahvaltıda verile n kapalı tek kullanımlık ürünler, odaların dezenfekte edilmiş olması, çalışanların maske sürekli maske kullanması gibi bir çok üst düzey tedbir alınmış olması bizi çok mutlu etti. Ayrıca bunun dısında tüm personelin güler yüzlü hizmeti ve her konuda ilgilisi bizi oldukça tatmin etti. Kahvaltıda tek kullanımlık paketli ürünler en iyi kalitede tercih edilmişti. Odalar balkonlu ve oldukça ferahtı. Odaların, mobilyaların ve havlu çarşaf gibi kişisel ürünlerin temizliği çok iyiydi. otelin kendine ait temiz ve çok kalabalık olmayan plajından tartışılmaz bodrumun en güzel denizine girmek de ayrıcalıktı. Plajda yediğimiz yemek de restaurantta yediğimiz yemeğin lezetini aratmıyordu . genel olarak huzur veren bir ortamda tatil yapma imkanı sağlayan tüm ekibe teşekkür ediyoruz. Şimdiden gelecek yılki tatilimizi de burada yapmayı planlıyoruz.

BUSE ŞENSES - 24-07-2020

İlk değerli yorumumuzu siz yapmak istemezmisiniz ? Görüşleriniz bizim için çok önemli.

Değerli Misafir - 13-06-2020